יבוא אישי מסין

האם כל אחד יכול לייבא מוצר כזה או אחר מסין? מה הוא התהליך אשר נדרש על מנת לייבא מוצרים מסין? מה היא המיוחדות של חברת אלין גלובל לייבוא מוצרים מסין? מה מספרים הלקוחות הנאמנים של חברת אלין גלובל?

הבית הוא ללא ספק העוגן המרכזי בחייו של כל אדם באשר הוא. ההשקעה הגדולה ביותר של כל אחד הוא ללא ספק בביתו שלו. במדינת ישראל יש קושי רב ברכישת דירות וכמו כן ברכישת תכולת הדירה או הבית. עם זאת לחברת אלין גלובל יש את הפתרון המושלם עבור כל אחד ואחת אשר רוצים את הבית היפה ביותר לעצמם. לחברת אלין גלובל יש את כל היכולות לייבא את המוצרים המשתלמים ביותר. יבוא אישי מסין משתלם ביותר היות והוא חוסך הרבה מאוד כסף עבור הלקוח. החיסכון הוא בעיקר חיסכון של פערי התיווך אשר משולמים לאלו אשר רוכשים בדיוק את אותם המוצרים ומוכרים אותם בחנויות שונות ברחבי הארץ.

עוד חשוב מאוד לדעת כי איכות המוצרים שמיובאים ממפעלים שונים בסין היא איכות גבוהה ביותר. הדעת הרווחת היא כי המוצרים השונים הינם ירודים משהו מבחינת רמתם. דעה זו אינה נכונה כלל וכלל. ניתן למצוא ברחבי הארץ הרבה מאוד לקוחות מרוצים של חברת אלין גלובל אשר זכו לאורך השנים למוצרי בית איכותיים ביותר אשר מחזיקים מעמד לאורך הרבה מאוד שנים. יבוא אישי מסין עושים רק עם הטובים ביותר.

בחברת אלין גלובל לא חוסכים בשום משאב על מנת לייבא עבור כל דורש את המוצרים בצורה האיכותית והטובה ביותר. בעיקר לא חוסכים בהון האנושי. לרשות הלקוחות של חברת אלין גלובל עומדים טובי אנשי המקצוע אשר יש להם שעות רבות של ניסיון עם גורמים שונים בסין, קשרים ענפים וכאמור ידע רב בתחום השילוח הבין לאומי.

תהליך יבוא אישי מסין עשוי להיות מורכב מאוד למי שאינו בקיא בכך. על כן חברת אלין גלובל מציעה את שירותיה על מנת להקל וליעל את תהליך קבלת הסחורה בארץ. יבוא מסין מתחיל כאמור בבחירת המוצרים השונים. ישנן כמה וכמה אפשרויות לבחור את המוצרים השונים. רבים מעדיפים להתלוות אל צוותי הייבוא של חברת אלין גלובל לסין על מנת לראות במו עיניהם את המוצרים השונים, שכן אין טוב ממראה עיניים.

לאחר קבלת ההחלטה מתחיל תהליך בירוקרטי אשר כולל בין השאר את קבלת כל האישורים מהגורמים השונים בארץ וכמו כן בסין. לאחר מכן נדרשת תשומת לב מיוחדת על מנת להבטיח כי אכן המוצרים שהוזמנו יועמסו כראוי על המשאיות והאניות בדרכן לארץ. חברת אלין גלובל מפקחת על כל התהליך תוך כדי פירוט ללקוח לגבי כל אחד מהשלבים של תהליך העברת הציוד לארץ.

מעוניינים לייבא חומרי גמר מסין? רק עם חברת אלין גלובל!
לאורך השנים נוספו עוד ועוד מוצרים אשר מיובאים מסין לארץ על ידי חברת אלין גלובל. בין השאר חומרי גמר מסין הכוללים אלומיניום. לחברת אלין גלובל  יש את הידע והיכולות המקצועיות לטפל בתוכניות בניה על מנת לייבא מוצרי גמר ובניה בדיוק על פי הצורך. חברת אלין גלובל גאה במגוון לקוחותיה. בין היתר ניתן למצוא לקוחות פרטיים לצד ארגונים וחברות ענק.

ייבוא אישי מסין? מה עוד מייבאים עם חברת אלין גלובל?
כל המוצרים לבית תחת קורת גג אחת. ייבוא אישי מסין כולל כאמור ריהוט גן איכותי וייחודי, ריהוט למטבח, כל סוגי הארונות, ריהוט לסלון כולל פינות אוכל, רהיטים לחדרי ילדים ועוד. מחירים מעולים ואחריות מלאה.

 

נשמח לעמוד לשירותכם:
 072-33-80-838
 
 
"אלין גלובל" | 072-33-80-838 | רחוב ויצמן 4 תל אביב  |  
עקבו אחרינו -