תהליך הזמנה מסין

1. תיאום ציפיות
פגישת ייעוץ והכוונה ראשונית עם נציג החברה, נציג החברה ילמד את צורכי הלקוח, דרישותיו, חלומותיו וכיצד הוא רואה את התהליך הרכישה מבחינה אישית וזאת על מנת שאוכל להתאים לו תוכנית עבודה מסודרת ויעילה אשר תאפשר לו למקסם את השהות ולהנות מהדרך. פגישה זו הנה חשובה והכרחית הן ללקוח והן לנו כחברה וניתנת כשרות ללקוח.

2. לפני הטיסה
סידור השהייה בסין - בשלב זה נציג החברה מטפל ללקוח בכל הקשור לשהייה בסין - הזמנת ויזה, טיסה, מלון ועד רגע חזרה הביתה

3. הגעה לסין
הגעת הלקוח - נציג החברה יקבל אתכם בעת הגעתכם ליעד וילווה אתכם למלון שהוזמן לכם מראש על ידי החברה לבקשתכם. לאחר הגעה למלון ומנוחה קלה נציג החברה ילווה אתכם לפגישת הכרות עם המלווים ומנהל החברה במשרד החברה בעיר גואנגז''ו. בשלב זה תקבלו מספר טלפון ישראלי 03 על חשבון חברת אלין גלובל.

בפגישה הראשונה נתכנן ונסדר את הלוז השבועי בצורה היעילה והנכונה ביותר עבורכם בהתאם לתוכניות אשר הוצגו לנו לפני הגעתכם. בניית לוז נכון תאפשר לנו למקסם את השהייה שלכם. הצוות המיומן שלנו אשר נמצא אתכם לאורך כל השהייה יתן לכם טיפים חשובים לזמן השהייה שלכם בסין והדרכה מקצועית כיצד נכון להתנהל מול אנשי המכירות הסיניים בשלב משא ומתן. בחירת מוצרים - אזור הקניות הסמוך לגואנג''זו הנו בפושן ושונדה באזורים אלו תחשפו לאולמות התצוגה הגדולים , האיכותיים והמובחרים ביותר של המפעלים הסיניים. בשלב זה נעמיד לרשותכם רכב ונציג מהחברה שדובר עברית, אנגלית וסינית, נציג זה ילווה אתכם לאורך כל שהותכם.

בסיומו של כל יום אשר נבנה בקפדנות והבנה עמוקה, תקבלו דוח מסכם - דוח זה מכיל את כל המוצרים אותם רכשתם באותו היום, הוא כולל את טופס ההזמנה והתמונות של המוצרים שנרכשו. בסיומו של כל יום תיערך פגישת סיכום יום במשרדי החברה על מנת לוודא שכל הפרטים הגדולים והקטנים אשר נקבעו בלוז הושגו ושבסופו של דבר עמדנו בהצלחה רבה במטרת היום. לאורך כל שהותכם מנהלי החברה יעמדו לרשותכם ויהיו מעורבים בכל התהליך. כל בקשה או שאלה ניתן לפנות אליהם 24/7 מסביב לשעון.

4. בקרת איכות
בקרת האיכות נעשת על ידי צוות בקרת האיכות של החברה אשר ליווה אתכם לאורך כל תהליך הקניה ובקיע בכל המוצרים שנרכשו במהלך שהייתכם. שלב בקרת האיכות נערך בשלבים ההתחלתיים של הייצור, במפעל וזאת בשל העובדה שבקרת איכות ברמה גבוהה וקפדנית חייבת לאעשות לפני שהמוצר יוצא מהמפעל. מטרת תהליך הבקרה הנה לוודא שהמוצר שהזמנתם זה המוצר שתקבלו הן מבחינת צורה, צבע, מידות וכמות - בדיקה כוללת שהמוצר לא פגום.

כל המוצרים מצולמים בתהליך הבקרה , נארזים ומתויגים בפיקוח חברת אלין גלובל. אין מוצר שיוצא משערי המפעל המייצר ללא חותמת בקרת איכות של החברה! בסיומו של תהליך הבקרה הקפדני כל המוצרים ישונעו למחסני החברה בעיר שונדה. החברה נותנת אחריות מלאה לאיכות המוצר

5. העמסה ושילוח
קליטת המוצרים במחסני החברה - המוצרים נקלטים במחסן לצורך בקרת כמות והעמסה למכולה. העמסת הסחורה הנה שלב קריטי בתהליך אשר נעשה על ידי עובדים מיומנים ומלווה בפיקוח צמוד של אחד ממנהלי החברה שדואג לטיפול ראוי במוצרים והעמסה נכונה. בסיומו של תהליך העמסת כל המוצרים שהוזמנו על המכולה וסגירת הזמנה, נשלחת המכולה לארץ על ידי חברות שילוח בינלאומיות אמינות ומנוסות.

6. קבלת המוצרים
קבלת המכולה בארץ - שלב זה הנו מתבצע על ידי חברת השילוח הבינלאומית תוך כדי קבלת כל האישורים הרלוונטיים. באחריותה של חברת השילוח לדאוג לשחרור המכולה מהנמל, הובלתה לבית הלקוח ופריקתה במקום המבוקש.​
 
 
"אלין גלובל" | 072-33-80-838 | רחוב ויצמן 4 תל אביב  |  
עקבו אחרינו -