אודות

חברת Alin Global מציעה לך יבוא אישי מסין של תכולת בית, מוצרי גמר לבניה כגון ריצופים וחיפוים, כלים סניטאריים, ריהוט לבית ולגן, ועד לפרטים הקטנים המשלימים כל תכולת בית, תאורה, טקסטיל, כלי בית, ועוד, אנו מצטיינים בעבודה עם תוכניות, עבודות אלומניום, מטבחים, קרניזים חיצונים לבניינים, כיפות וקונסטרוקציות מיוחדות.

למה אנחנו?
אנו יודעים שתחום היבוא אישי מסין הפך לטרנד. בחברתנו זה לא טרנד זה עבודה של הרבה שנים שתחסוך לכם הרבה כסף וביורוקרטיה בשילוח ושחרור המוצרים. אנו נייעץ מה מותר ומה אסור ביבוא אישי ונמנע מכם הוצאות מיותרות  ועוגמת נפש. תקבלו בדיוק מה שהזמנתם עד פתח הבית.

אמינות ושרות זו מילת המפתח!
ב-Alin Global תדברו ישירות עם מנהל החברה לאורך כל ההזמנה עד הגעת המשלוח, ארוחות כשרות לשומרי מצוות, הסדרים עם בתי מלון ועוד…

החברה מורכבת מצוות ישראלי בשיתוף עובדים סינים המכירים את רזי השוק ותרבותו ומשרדי החברה ממוקמים בסין בעיר גואנגזו. השירות שלנו הינו שירות מלא ואנו מלווים, מייעצים, תומכים ועוזרים ללקוחותינו עד הגעת המכולה לפתח הבית: הן בישראל והן בסין, כדי להשיג את מטרתם.

ללקוחותינו ניתנת האפשרות לעשות הזמנה חוזרת של פריטים נוספים ללא נסיעה נוספת.

במידה ואתם בונים, משפצים או עוברים לבית חדש כדאי שתדעו שהדרך המשתלמת ביותר לבניית בית חלומותיכם, בית מלון, אולמות אירועים, בתי כנסת ומסעדות קבוצות רכישה, עוברת דרך חברת Alin Global ההופכת את ההליך לקל, נוח וזול משמעותית עבורכם. בנוסף אנו מתמחים בקונסטרוקציות ופרויקטים מיוחדים (ראה קטגוריית פרויקטים). לנוחיותכם, חילקנו את התהליך למספר שלבים פשוטים
שלב 1: תכנון הרכש והנסיעה

שיחת הכרות שבה יוצגו לכם שלבי התהליך של היבוא האישי מסין ויתבצע תיאום ציפיות.

בניית תוכנית עבודה מסודרת ולו"ז להמשך התהליך.

הכנת רשימת רכש הכוללת כמויות ומידות והכנת הסיור בהתאם.

הערכות לנסיעה – תיאום מועד הנסיעה, הוצאת ויזה, הזמנת טיסות ומלון.

 
שלב 2: הגעה וסיור רכש בסין ע"י החברה

איסוף משדה התעופה וליווי לבית המלון שהוזמן מראש על ידי נציגנו.
פגישת היכרות במשרדי החברה בעיר גואנגז'ו לצורך תכנון סדר הקניה בצורה היעילה ביותר.
בחירת המוצרים השונים באזורי הקניות בין אולמות התצוגה של המפעלים הסיניים המובחרים. ליווי צמוד ע"י קניינית דוברת סינית ואנגלית ורכב צמוד. 


ניהול משא ומתן מול הספקים בשיתוף הלקוח ובחירת המוצרים. בסוף כל יום תקבלו דו"ח מסודר של ההזמנות ותמונות של המוצרים אותם בחרתם, תוכלו לשנות החלטות לגבי בחירת המוצרים אם ראיתם מוצר אחר ,מהמבחר הענק שקיים בסין ,כי אנו משלמים מקדמות לספקים רק ביום האחרון לאחר פגישת סיכום  ואישור המוצרים שנבחרו ,הלקוח מקבל דוגמאות חומר של  כל המוצרים שנבחרו.

ריכוז ההזמנות – הגדרת מאפיינים ברורים לגבי כל פריט בייצור  לצורך בקרה קפדנית לאורך הייצור ולאחריו.
אנו חותמים חוזה מול הספקים  בקרת איכות לפני אריזה במפעלים.

שלב 3: בקרת איכות קפדנית על ידי החברה

צוות בקרת האיכות בחברה בודק את המוצרים ומצלם אותם לפני האריזה בשלבים הראשונים של הייצור במפעל על מנת לאמת את התאמתם להזמנה: כמות, טיב, מידות, צבעים וכו'.

אריזת קפדנית ותיוג המוצרים, התמונות עוברות בקרה על ידי מנהלי החברה, ונשלחות ללקוח כדי שיהיה שותף לאורך כל התהליך. ראה קטגוריות בקרת איכות >

 
שלב 4:
העמסה ושילוח ימי לישראל


ריכוז המוצרים השונים, ממגוון הספקים, במחסני החברה בעיר שונדה לצורך בקרת כמות והעמסה למכולה. ההעמסה נעשית על ידי עובדים מיומנים בפיקוח צמוד של מנהל וצוות החברה ,הדואג להעמסה נכונה ולכך שהמוצרים מטופלים בדרך הראויה ביותר. שיתוף הלקוח בוואטסאפ לאורך כל תהליך העמסה. ראה קטגוריות בקרת איכות והעמסה.

שילוח המכולה לארץ היעד על ידי חברות שילוח בינלאומיות אמינות. הכנת ניירת לצורך שחרור המשלוח בישראל.
 
שלב 5:
הגעת המכולה לישראל ושחרורה


חברות שילוח בינלאומיות אשר משחררות את המכולה מהנמל, מובילות ופורקות אותה בביתכם בפיקוח נציג החברה בישראל שמלווה את כל תהליך השחרור.
לפרטים נוספים חייגו אלינו
072-33-80-838
או מלאו פרטיכם
השלבים שלנו לחסכון שלכם:
 
 
"אלין גלובל" | 072-33-80-838 | רחוב ויצמן 4 תל אביב  |  
עקבו אחרינו -